PB Katalog Katalog firm jubilerskich

MENNICA MAZOVIA

23 listopada 2022

MENNICA MAZOVIA  JUŻ DZIŚ ZADBAJ O SWOJE JUTRO 
NASZĄ WIZYTÓWKĄ JEST NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG 
8 PLACÓWEK MENNICY MAZOVIA 

Złoty mikrokosmos MENNICY MAZOVIA tworzy 8 oddziałów zlokalizowanych w Warszawie, Łodzi, Katowicach, Poznaniu, Gdańsku, Bielsku-Białej, Bydgoszczy oraz Szczecinie. Nasze plany zakładają systematyczną ekspansję i mamy nadzieję, że niebawem kolejne punkty sprzedaży z logotypem MENNICA MAZOVIA pojawią się w nowych lokalizacjach na „złotej mapie Polski”. 

Otwieranie kolejnych placówek nie jest jednak celem samym w sobie, ponieważ uważamy, że nadrzędną wartością jest jakość oferowanych produktów oraz obsługa na najwyższym światowym poziomie. Wszystkie te elementy staramy się połączyć w spójną całość, aby gwarantować klientom dokładnie to, czego oczekują. Nagrodą za ten wysiłek są przede wszystkim pozytywne opinie, które w 99% potwierdzają nasze złote standardy.  

BEZPIECZNA I OPŁACALNA INWESTYCJA W ZŁOTO
WSPÓŁPRACA Z TOPOWYMI DOSTAWCAMI Z AKREDYTACJĄ LBMA

Zakładając MENNICĘ MAZOVIA wyznaczyliśmy sobie złoty standard absolutnie najwyższej jakości – bez marginesu na zbędne ryzyko. Właśnie dlatego oferujemy złoto od renomowanych producentów, którzy posiadają prestiżową akredytację LBMA (ang. London Bullion Market Association). Akredytacja ta jest synonimem najwyższej jakości. 

Proponujemy sztabki złota oraz monety bulionowe pochodzące z najsłynniejszych mennic i rafinerii, w tym: Metalor, Argor-Heraeus, PAMP, Perth Mint czy Rand Refinery. Tym samym nasi klienci zyskują pewność doskonałego wyboru, bezpieczeństwa transakcji oraz, że zakupione złoto będzie można bez najmniejszego problemu sprzedać w dowolnym zakątku świata. 
Warto dodać, że na początku 2022 roku MENNICA MAZOVIA została autoryzowanym dystrybutorem złota Metalor w Polsce. To kamień milowy w historii naszej firmy, ponieważ słynna szwajcarska rafineria nawiązuje tak bliską współpracę wyłącznie z dystrybutorami, którzy spełniają wyśrubowane kryteria wiarygodności. 
Co to oznacza dla naszych Klientów? Pewność bezpiecznej i opłacalnej inwestycji oraz niższe ceny wielu produktów.
INWESTYCJA W SZTABKI, CZY W MONETY? 
ZMIENIAMY PYTANIA W OPŁACALNE REKOMENDACJE 
Na początku istnienia naszej mennicy zadaliśmy sobie pytanie, na czym tak naprawdę polega profesjonalna obsługa klientów, którzy chcą lokować swoje oszczędności w złoto. Najlepszą odpowiedzią okazała się synergia fachowej wiedzy oraz profesjonalizmu. Co oznaczają te słowa w praktyce? Krótko mówiąc zapewniamy:
wyczerpujące informacje dot. sztabek inwestycyjnych oraz monet bulionowych; 
indywidualne podejście do konkretnych potrzeb inwestycyjnych;
pełne zaangażowanie w fachowe doradztwo bez względu na zasobność portfela,
wysoką kulturę osobistą i zawodową doświadczonych specjalistów;
dyskrecję, dostawy już w 24 h oraz wsparcie posprzedażowe. 
Taki standard obsługi gwarantujemy zawsze i każdemu – bez względu na wartość i częstotliwość dokonywanych zakupów. Krótko mówiąc sprawiamy, że każdy klient inwestując w złoto w naszej mennicy czuje się wyjątkowo. Nasi specjaliści niejako celebrują zakup wraz z inwestorem dokładając wszelkich starań, aby zakup złota był czymś więcej niż zwykła lokata kapitału. Jesteśmy dumni, że nasi klienci doceniają to podejście dając temu wyraz w pozytywnych opiniach oraz rekomendacjach. 
Odkryj nasze produkty inwestycyjne:
sztabki złota 
złote monety 
srebrne monety 
zestawy  

SPRZEDAŻ ZŁOTA Z DOSTAWĄ DO DOMU LUB POD WSKAZANY ADRES 
USŁUGA PREMIUM, CZYLI ZAKUPY W NIEZWYKŁEJ OPRAWIE

Klientom, którzy dokonują większych zakupów, na przykład sztabki złota o wadze 1 kg lub kilku bądź kilkunastu mniejszych sztabek zapewniamy dostawę PREMIUM do domu lub pod wskazany adres.  

To jednak nie wszystko. 

Dla Inwestorów, którzy dokonają zakupu w naszym oddziale w Poznaniu oferujemy specjalną usługę z napędem na ekologiczne konie mechaniczne. Krótko mówiąc proponujemy transport z i do naszej mennicy autem marki TESLA, które może poruszać się buspasem unikając korków. W najbliższym czasie przygotujemy inne bonusy dla osób, które postanowią dokonać większych zakupów w naszej mennicy. 

CHCESZ ZAINWESTOWAĆ W ZŁOTO
 NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI?

Skontaktuj się z nami już dziś 
i bezpiecznie ulokuj swój kapitał.
Pozostajemy do Twojej dyspozycji:

Wiadomość przesłana tym formularzem trafi bezpośrednio na nasz adres e-mail:

 

Zainteresowany naszą ofertą?


Wyślij do nas swój kontakt.

Chcesz dodać swoją firmę do PB Katalogu?

Wykonanie strony pb-studio.pl

Adres wydawcy:

PB GROUP (PB Katalog), ul. Chmielna 71/81, 80-748 Gdańsk, Polska

+48 58 520 90 99

info@pb-katalog.pl