PB Katalog Katalog firm jubilerskich

STANGRECKI SZTUKA

18 listopada 2022

BIŻUTERIA, którą oferujemy, tworzona jest w jednorazowych egzemplarzach. Nie korzystamy z masowych wzorów i półproduktów. Wszystkie elementy wykonywane są ręcznie z największą starannością, miłością i uwagą.

Obiekty dostępne są od ręki lub są przygotowywane na zamówienie. W przypadku zainteresowania, prosimy o wiadomość – odpowiadamy tak szybko jak to tylko możliwe.

Biżuteria na zamówienie : Wykonamy na zamówienie biżuterię na specjalną okazję – srebrną, srebrną pozłacaną, złotą – upamiętniającą rocznicę, osobę, czworonożnego przyjaciela – w 100% niepowtarzalną i wyjątkową. Powiedz czego oczekujesz lub który z wykonanych wcześniej obiektów Ci się podoba.

STATUETKI, MEDALE, ZNACZKI
Wykonamy dla Państwa pamiątkowe statuetki, rzeźby, medale czy nagrody, srebrne, złote lub pozłacane znaczki – pinsy i inne drogocenne przedmioty w małych seriach lub pojedynczo – również zaopatrzone w Państwa logo lub nazwę. 

Nie korzystamy z masowych wzorów i półproduktów. Wszystkie elementy wykonywane są ręcznie z największą starannością, miłością i uwagą . Od etapu koncepcji – wykonania projektu, aż do opakowania gotowego produktu w eleganckie pudełka pracujemy według najwyższych standardów sztuki i rzemiosł.

STANGRECKI SZTUKA
+48 605 909 770
art@stangrecki.com.pl 
www.stangrecki.com.pl

Chcesz dodać swoją firmę do PB Katalogu?

Wykonanie strony pb-studio.pl

Adres wydawcy:

PB GROUP (PB Katalog), ul. Chmielna 71/81, 80-748 Gdańsk, Polska

+48 58 520 90 99

info@pb-katalog.pl