info@pb-katalog.pl

+48 58 520 90 99

Adres wydawcy:

PB GROUP (PB Katalog), ul. Chmielna 71/81, 80-748 Gdańsk, Polska

Wykonanie strony pb-studio.pl

Chcesz dodać swoją firmę do PB Katalogu?

info@wamagold.com
+48 606 987 600
www.wamagold.com

Firma Wama Gold specjalizuje się w produkcji obrączek złotych oraz hurtowej sprzedaży biżuterii złotej od początku lat 90 XX wieku.

Na początku w Łodzi była mała pracownia złotnicza, która zajmowała się naprawą oraz tworzeniem biżuterii na indywidualne zamówienia.
Młody i ambitny Właściciel stale rozwijał firmę i poszerzał zakres jej działalności, dopasowując do zmieniającej sytuacji na rynku.

Już w pierwszych latach działalności, Wama Gold była znaczącym producentem biżuterii, a na początku lat 2000 wyspecjalizowaliśmy się w produkcji obrączek. Wówczas firma przeniosła się z Łodzi do Zgierza, blisko skrzyżowania autostrad A2 i A1 łączących wszystkie kierunki Polski, dzięki czemu jesteśmy jeszcze bliżej swoich Partnerów Handlowych.

Nowoczesne metody organizacji pracy oraz informatyczne systemy wspomagające zarządzanie produkcją pozwalają nam dziś oferować Państwu najszerszy zakres wzornictwa z największą możliwością dopasowania do potrzeb Klientów w przewidywalnych terminach realizacji zamówień.

12 sierpnia 2022

WAMA GOLD

PB Katalog Katalog firm jubilerskich