PB Katalog Katalog firm jubilerskich

YVON

18 listopada 2022

YVON to marka luksusowej biżuterii modowej. Twórcom przyświeca idea tworzenia biżuterii nie tylko pięknej i podążającej za najnowszymi trendami, ale również, a może przede wszystkim, pozwalającej na pokazanie niepowtarzalnego piękna i urody każdej Kobiety.

YVON to biżuteria, gdzie dbałość nawet o najmniejszy szczegół, dobór najwyższej jakości surowców i dokładność wykonania jest nieodzowną jej cechą.

Marka YVON to również szacunek dla klasyki. Kobiety preferujące delikatną ekstrawagancję jak i zadziorność a przede wszystkim te które bardziej sobie cenią klasyczną elegancję znajdą coś dla siebie. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów: akryl, żywica syntetyczna, emalia, ceramika, skóra, pozwala na stworzenie szerokiego wachlarza wzorów i kolorów. Każda Kobieta, w ofercie naszyjników, bransolet, kolczyków i broszek znajdzie coś co podkreśli jej charakter i urodę.

YVES to marka luksusowej biżuterii dla mężczyzn. Wykonana ze stali szlachetnej 316L, skóry oraz kamieni naturalnych gwarantuje najwyższą jakość oraz długowieczność. W ofercie znajdują się zarówno wzory klasyczne jak i bardziej odważne. Co miesiąc wprowadzamy kilkadziesiąt nowych wzorów.

YVON

Grottgera 3, 33-300 Nowy Sącz

+48 605 442 989
yvon.pl
yvon@yvon.pl

Chcesz dodać swoją firmę do PB Katalogu?

Wykonanie strony pb-studio.pl

Adres wydawcy:

PB GROUP (PB Katalog), ul. Chmielna 71/81, 80-748 Gdańsk, Polska

+48 58 520 90 99

info@pb-katalog.pl